tell
0 800 300 722
Безкоштовно по Україні
  • Argo
  • Повернення та обмін

Повернення товару

Шановні Клієнти!

Нам дуже шкода, що виникла потреба повернути придбаний у нас товар. Ми зробимо все, щоб процедура повернення була максимально простою і зручною.


ТЕРМІН ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Товар, куплений через інтернет-магазин argo.com.ua, можна повернути впродовж 14-ти календарних днів з моменту його отримання у відділенні перевізника згідно із Законом України "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 №1023 - XII.

Якщо Ви ще не отримали товар - Ви можете відмовитися від замовленого товару, повідомивши про це Службу підтримки Клієнтів нашого магазину. Для цього Вам необхідно написати лист про скасування на argoshop@argo.com.ua. Тема листа: «Скасування замовлення», в листі обов'язково вкажіть номер замовлення. Або зв'яжіться за телефоном: 0 800 300 722 з оператором інтернет-магазину і скасуйте Ваше замовлення.

ОБОВ'ЯЗКОВІ УМОВИ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ

  • Наявність документу, що підтверджує факт купівлі й оплати (Товарний чек, який Ви отримали разом з посилкою)
  • Наявність заповненої заяви на повернення товару.
  • Повернені вироби мають мати товарний вигляд (мати ярлики, бирки, пакування зі штрих-кодом, не має слідів використання і носіння і тому подібне).
  • Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначений постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г. (парфумерно-косметичні вироби, гребінці, рукавички, ювелірні вироби з дорогоцінних металів, білизна натільна, білизна постільна, панчішно-шкарпеткові вироби, купальники, товари в аерозольній упаковці і т.п.).

Для здійснення повернення необхідно виконати такі дії:

1. Обережно УПАКУВАТИ ТОВАР в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, необхідно повертати також в комплекті). Заповніть бланк повернення, яке Ви отримали із замовленням.

У бланку повернення всі поля з позначкою * повинні бути повністю заповненними. Де взяти реквізити IBAN Вашого рахунку, можете переглянути тут.

2. Зверніться в найближче відділення "Нова Пошта" і відправте товар разом із заповненими документами на повернення нам, дані одержувача вказані у бланку повернення. Повернення коштів здійснюється впродовж 14-ти робочих днів з моменту прибуття товару на склад компанії.

На жаль, ми не зможемо прийняти повернення в деяких випадках:

- Товар був у вживанні;

- Товари, які не підлягають поверненню, згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г;

- Збіг термін для повернення

Надішліть товар з такими реквізитами:

м. Київ, вул. С.Бандери 15Г, відділення №247

Одержувач: ТОВ "СФС Груп"

Телефон одержувача: +380 97 081 53 75

За запитом відділення: ЄДРПОУ 43884330

Важливо!

Плата за зворотну пересилку товару здійснюється покупцем. Ми не зможемо прийняти вашу посилку, якщо вона буде відправлена "накладеним платежем" або з "пересилкою коштом одержувача". Такі посилки будуть повернені відправнику.

Якщо Вам не підійшов товар (наприклад, розмір або фасон) - ми повернемо його вартість, без вартості доставки.

При поверненні товару належної якості, вартість доставки Новою Поштою оплачується покупцем.

ТЕРМІН ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ

Грошові кошти будуть Вам повернені впродовж 14-ти робочих днів з моменту отримання нами товару на нашому складі і підтвердження його відповідності вимогам для повернення.

 

З повагою,

Компанія АРГО.


Что еще интересного?